Skandynawska kuchnia

Minimalistyczna kuchnia skandynawska dzięki swej prostocie jest niezwykle elegancka, stylowa i funkcjonalna. Tego typu meble dodają wnętrzom nieco klasy, smaku, ale też ciepła. Więcej informacji
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Minimalistyczna kuchnia skandynawska dzięki swej prostocie jest niezwykle elegancka, stylowa i funkcjonalna. Tego typu meble dodają wnętrzom nieco klasy, smaku, ale też ciepła. Zabudowa z tej kolekcji świetnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, prowansalskim, a nawet klasycznym.

Dostępna w naszej ofercie kuchnia skandynawska została wykonana w całości z wysokiej jakości litego drewna – to gwarancji komfortu użytkowania i trwałości na długie lata. Zawiera zamykane szafki, szuflady i witryny. Nasze meble wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, w dowolnych kolorach wybarwień, jak i rozmiarach.

Wymarzona kuchnia na zamówienie

Nasze meble wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, w dowolnych kolorach wybarwień, jak i rozmiarach. Kuchnia skandynawska na zamówienie jest dobrym wyborem dla każdego, kto docenia stylowe wnętrza. Główną zaletą mebli na zamówienie jest to, że dokładnie można dopasować je do przestrzeni. Inwestor wybiera te moduły szafek, które będą spełniać jego oczekiwania. Każdy, kto marzy o wyjątkowej i stylowej kuchni, powinien rozważyć wybór takiego właśnie rozwiązania.

Szczegóły
  • Kod produktu: 64865750
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Lista życzeń 0