Strona główna O firmie

O firmie

MebleRustykalne.com to producent drewnianych mebli z duszą

Główna pracownia mieści się w Białymstoku na Podlasiu – najbardziej malowniczym regionie Polski, a to zobowiązuje. Tworzymy zatem meble inspirowane naturą – zdrowe dla człowieka i przyjazne dla środowiska.

Kolekcje naszych mebli powstają z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, by finalnie powstało małe dzieło sztuki, które zachwyci każdego wielbiciela stylu rustykalnego czy prowansalskiego.

Do wykonania naszych mebli używamy jedynie naturalnych surowców – dbamy o ich najwyższą jakość, aby w spełnić oczekiwania naszych Klientów. Jeśli szukają Państwo mebli solidnych, trwałych, doskonale wykonanych i idealnie wykończonych – zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Meble tworzymy przede wszystkim z drewna sosnowego i dębowego, jednak znajdą też Państwo projekty wykonane między innymi z drewna bukowego. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego można u nas zamówić meble według autorskiego projektu – w dowolnych rozmiarach, kolorach, z wybranych przez siebie materiałów.

Cennik mebli produkowanych przez naszą firmę wysyłamy na email.
– prowadzimy sprzedaż wysyłkową

Meble zdrowe dla człowieka i przyjazne dla środowiska

Realizujemy projekty kuchni, szaf, segmentów według Państwa projektu, w dowolnych wymiarach i kolorystyce.

Istnieje możliwość wykonania indywidualnych projektów mebli stołowych, sypialni i mebli młodzieżowych.

Skontaktuj się

Nasze realizacje to między innymi

Lista życzeń 0