Szafa MR S23

Stylizowana szafa to zawsze doskonały wybór na urządzenie klimatycznej sypialni, garderoby lub przedpokoju. Szafa drewniana ma dość spore gabaryty, jest zatem meblem, który od razu skupia uwagę, niekiedy jest wiodącym wyposażeniem pomieszczenia. Więcej informacji
Cena od:  5 890,00 
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Stylizowana szafa to zawsze doskonały wybór na urządzenie klimatycznej sypialni, garderoby lub przedpokoju. Szafa drewniana ma dość spore gabaryty, jest zatem meblem, który od razu skupia uwagę, niekiedy jest wiodącym wyposażeniem pomieszczenia. Szafa na ubrania to wyjątkowy mebel, który sprawdzi się idealnie w każdym pomieszczeniu, podkreślając rustykalny styl wystroju wnętrza. Wyjątkowo szlachetny wygląd szafy dopełnia tu wykończenie olejem naturalnym w orzechowym odcieniu.

Szafa jest meblem bardzo ozdobnym a także niezwykle praktycznym: u dołu usytuowane dwie głębokie szuflady na drobne rzeczy, a za drzwiami wewnątrz mnóstwo miejsca na ubrania wiszące i ułożone na półkami. Urządź swoje wnętrze oryginalnymi meblami na zamówienie.

Szczegóły
  • Czas realizacji: Do uzgodnienia
  • Materiał: Drewno
Wymiary
  • Wysokość: 190 cm
  • Szerokość: 155 cm
  • Głębokość: 60 cm
Lista życzeń 0