Szafki łazienkowe na jedną umywalkę MR 33

Drewniana szafka łazienkowa na jedną umywalkę to prosty sposób na elegancką łazienkę. Mebel jest nie tylko piękny, ale też funkcjonalny - pomieści wszystko, co w łazience niezbędne. Szafka zamykana jest na 2 drzwi oraz posiada 3 pojemne szuflady.  Nasza szafka łazienkowa ma piękny, wyrazisty kolor - doskonale sprawdzi się w łazienkach w stylu klasycznym i rustykalnym. Szafka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co jest gwarancją trwałości. Mebel ma wysokość 75 cm, szerokość 100 cm i głębokość 48 cm.
Cena od:  2 680,00 
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Drewniana szafka łazienkowa na jedną umywalkę to prosty sposób na elegancką łazienkę. Mebel jest nie tylko piękny, ale też funkcjonalny – pomieści wszystko, co w łazience niezbędne. Szafka zamykana jest na 2 drzwi oraz posiada 3 pojemne szuflady. 

Nasza szafka łazienkowa ma piękny, wyrazisty kolor – doskonale sprawdzi się w łazienkach w stylu klasycznym i rustykalnym.

Szafka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co jest gwarancją trwałości. Mebel ma wysokość 75 cm, szerokość 100 cm i głębokość 48 cm.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 75 cm
  • Szerokość: 48 cm
  • Długość: 100 cm
Lista życzeń 0