Szafka łazienkowa na jedna umywalkę granatowa MR 110

Wyrazista szafka łazienkowa na jedną umywalkę to doskonały pomysł na ożywienie każdej łazienki. Szafka jest bardzo pojemna, pomieści wszystko, co w łazience niezbędne - ręczniki, kosmetyki czy chemię gospodarczą. Piękny kolor szafki doda charakteru wnętrzom w stylu rustykalnym czy klasycznym. Granatowa szafka to idealne rozwiązanie, gdy chcemy postawić na jeden wyrazisty akcent w łazience. Szafka została wykonana z najwyższej jakości drewna i pomalowana na kolor granatowy. mebel ma wysokość 85 cm, szerokość 80 cm i głębokość 50 cm.
Cena od:  2 290,00 
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Wyrazista szafka łazienkowa na jedną umywalkę to doskonały pomysł na ożywienie każdej łazienki. Szafka jest bardzo pojemna, pomieści wszystko, co w łazience niezbędne – ręczniki, kosmetyki czy chemię gospodarczą. Piękny kolor szafki doda charakteru wnętrzom w stylu rustykalnym czy klasycznym. Granatowa szafka to idealne rozwiązanie, gdy chcemy postawić na jeden wyrazisty akcent w łazience.

Szafka została wykonana z najwyższej jakości drewna i pomalowana na kolor granatowy. mebel ma wysokość 85 cm, szerokość 80 cm i głębokość 50 cm.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 85 cm
  • Szerokość: 50 cm
  • Długość: 80 cm
Lista życzeń 0