Kuchenne szafki z litego, patynowanego dębu. Górne, przeszklone witryny

Projektowanie i wykonywanie wysokiej jakości kuchni według indywidualnych projektów jest naszym znakiem rozpoznawczym. Od stylu wiejskiego po rustykalny, od podmiejskiej willi do miejskiego apartamentu, od klasyki do modernizmu. Piękne projekty, funkcjonalne rozwiązania i staranny dobór kolorów z Autorskiej Palety Barw Mebli Rustykalnych pozwalają tworzyć niepowtarzalne przestrzenie, w których z przyjemnością spędzimy czas z naszą rodziną i przyjaciółmi. Zapraszamy do współpracy.
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Klasyczna dębowa kuchnia nigdy nie wyjdzie z mody – jest ponadczasowa i niezwykle stylowa. Tego typu kuchnia dodaje wnętrzom nieco elegancji, ale też przytulności. Meble z tej kolekcji świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu rustykalnym i klasycznym.

Projektowanie i wykonywanie wysokiej jakości kuchni według indywidualnych projektów jest naszym znakiem rozpoznawczym. Od stylu wiejskiego po rustykalny, od podmiejskiej willi do miejskiego apartamentu, od klasyki do modernizmu. Piękne projekty, funkcjonalne rozwiązania i staranny dobór kolorów z Autorskiej Palety Barw Mebli Rustykalnych pozwalają tworzyć niepowtarzalne przestrzenie, w których z przyjemnością spędzimy czas z naszą rodziną i przyjaciółmi.

Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 4-8 tyg
  • Materiał: drewno
Lista życzeń 0