Taboret MR T06

Praktyczny i elegancki taboret z wysuwanym dolnym podestem. Oryginalny niewielki taboret-schodek to mebel, który powinien znaleźć się w każdym dobrze wyposażonym domu czy mieszkaniu. Taboret tego typu doskonale sprawdzi się w kuchni, łazience, a nawet pracowni. Mebel doskonale uzupełni wystrój wnętrza urządzonego w stylu rustykalnym. Dostępny w naszej ofercie niewielki taboret został w całości wykonany z solidnego litego drewna, co gwarantuje wysoką trwałość. Mebel ma wysokość 51 cm, szerokość 36 cm i posiada wygodne siedzisko oraz bardzo praktyczny niewielki schodek. Istnieje możliwość zamówienia mebli w innych wymiarach i kolorach wybarwień.
Cena od:  890,00 
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Praktyczny i elegancki taboret z wysuwanym dolnym podestem. Oryginalny niewielki taboret-schodek to mebel, który powinien znaleźć się w każdym dobrze wyposażonym domu czy mieszkaniu. Taboret tego typu doskonale sprawdzi się w kuchni, łazience, a nawet pracowni. Mebel doskonale uzupełni wystrój wnętrza urządzonego w stylu rustykalnym.

Dostępny w naszej ofercie niewielki taboret został w całości wykonany z solidnego litego drewna, co gwarantuje wysoką trwałość. Mebel ma wysokość 51 cm, szerokość 36 cm i posiada wygodne siedzisko oraz bardzo praktyczny niewielki schodek. Istnieje możliwość zamówienia mebli w innych wymiarach i kolorach wybarwień.

Szczegóły
  • Kod produktu: 93590016
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 51 cm
  • Szerokość: 36 cm
  • Głębokość: 35 cm
Lista życzeń 0