Kredens MR 157

Klasyczny drewniany kredens to mebel obowiązkowy w każdym funkcjonalnie urządzonym domu. Jest bardzo praktyczny i pojemny, dlatego świetnie sprawdzi się w kuchni, salonie czy jadalni. Może służyć do przechowywania zastawy stołowej lub przetworów czy przypraw- wszystko zależy od pomysłowości i zapotrzebowania. Drewniany kredens pasuje do wnętrz urządzonym w stylu rustykalnym i klasycznym. Mebel został wykonany z wysokiej jakości naturalnego drewna. Kredens na wysokość 220 cm, szerokość 110 cm i głębokość 55 cm.
Cena od:  4 490,00 
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Klasyczny drewniany kredens to mebel obowiązkowy w każdym funkcjonalnie urządzonym domu. Jest bardzo praktyczny i pojemny, dlatego świetnie sprawdzi się w kuchni, salonie czy jadalni. Może służyć do przechowywania zastawy stołowej lub przetworów czy przypraw- wszystko zależy od pomysłowości i zapotrzebowania. Drewniany kredens pasuje do wnętrz urządzonym w stylu rustykalnym i klasycznym.

Mebel został wykonany z wysokiej jakości naturalnego drewna. Kredens na wysokość 220 cm, szerokość 110 cm i głębokość 55 cm.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 220 cm
  • Szerokość: 55 cm
  • Długość: 110 cm
Lista życzeń 0