Toaletka drewniana z okrągłym lustrem

Klasyczna drewniana toaletka jest ozdobą każdego stylowo urządzonego mieszkania. doskonale pasuje do rustykalnej sypialni czy garderoby, ale sprawdzi się też w minimalistycznych wnętrzach urządzonym w stylu skandynawskim.  Toaletka dostępna w naszej ofercie jest wykonana z wysokiej jakości materiałów - lite drewno gwarantuje piękny i wygląd i trwałość na lata. Toaletka ma wysokość 144 cm (część dolna 76 cm i górna 68 cm), szerokość 120 cm i głębokość 41 cm. Mebel posiada 6 szuflad ( 4 w dolnej części i 2 w nadstawce), półki oraz piękne lustro.
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Klasyczna drewniana toaletka jest ozdobą każdego stylowo urządzonego mieszkania. doskonale pasuje do rustykalnej sypialni czy garderoby, ale sprawdzi się też w minimalistycznych wnętrzach urządzonym w stylu skandynawskim.
Toaletka dostępna w naszej ofercie jest wykonana z wysokiej jakości materiałów – lite drewno gwarantuje piękny i wygląd i trwałość na lata. Toaletka ma wysokość 144 cm (część dolna 76 cm i górna 68 cm), szerokość 120 cm i głębokość 41 cm. Mebel posiada 6 szuflad ( 4 w dolnej części i 2 w nadstawce), półki oraz piękne lustro.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 144 cm
  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 41 cm
Lista życzeń 0