Szafka drewniana granatowa MR 88

Drewniana szafka to podstawa wyposażenia każdego funkcjonalnego mieszkania. Szafka sprawdzi się praktycznie wszędzie - w salonie, w pokoju dziennym, w garderobie, w przedpokoju, w pokoju dziecięcym, a nawet w łazience. Nasza granatowa szafka ma piękny, intensywny kolor i doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, klasycznym czy skandynawskim. Ożywi każde wnętrze! Szafka została wykonana z najwyższej jakości drewna i pomalowana na kolor granatowy. mebel ma wysokość 85 cm, szerokość 80 cm i głębokość 50 cm.
Cena od:  2 490,00 
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Drewniana szafka to podstawa wyposażenia każdego funkcjonalnego mieszkania. Szafka sprawdzi się praktycznie wszędzie – w salonie, w pokoju dziennym, w garderobie, w przedpokoju, w pokoju dziecięcym, a nawet w łazience. Nasza granatowa szafka ma piękny, intensywny kolor i doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, klasycznym czy skandynawskim. Ożywi każde wnętrze!

Szafka została wykonana z najwyższej jakości drewna i pomalowana na kolor granatowy. mebel ma wysokość 85 cm, szerokość 80 cm i głębokość 50 cm.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 85 cm
  • Szerokość: 50 cm
  • Długość: 80 cm
Lista życzeń 0