Komoda niska na korytarz

Komoda to mebel, który powinien znaleźć się w każdym funkcjonalnie urządzonym domu. Niska komoda doskonale sprawdzi się w korytarzu, holu czy przedpokoju - to świetny schowek na buty czy inne drobiazgi, może też służyć jako siedzisko. Niska komoda może być też zamiennikiem szafki pod telewizor czy inne sprzęt rtv, pasuje też do pokoju dziecięcego jako szafka na zabawki. Drewniana komoda z naszej oferty została wykonana z wysokiej jakości drewna. Mebel ma wysokość 50cm, szerokość 145 cm i głębokość 45 cm.
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Komoda to mebel, który powinien znaleźć się w każdym funkcjonalnie urządzonym domu. Niska komoda doskonale sprawdzi się w korytarzu, holu czy przedpokoju – to świetny schowek na buty czy inne drobiazgi, może też służyć jako siedzisko. Niska komoda może być też zamiennikiem szafki pod telewizor czy inne sprzęt rtv, pasuje też do pokoju dziecięcego jako szafka na zabawki.

Drewniana komoda z naszej oferty została wykonana z wysokiej jakości drewna. Mebel ma wysokość 50cm, szerokość 145 cm i głębokość 45 cm.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 50 cm
  • Szerokość: 45 cm
  • Długość: 145 cm
Lista życzeń 0