Drewniana komoda MR70

Klasyczna drewniana komoda to obowiązkowy element wyposażenia w każdym dobrze urządzonym domu. Komoda świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym, salonie, pokoju dziecięcym, sypialni czy garderobie.  Komoda z drewna w naturalnym kolorze doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym i klasycznym, ale można go też wykorzystać w pomieszczeniach w stylu prowansalskim. Mebel został wykonany z wysokiej jakości drewna,co gwarantuje trwałość na lata. Komoda ma wysokość 94 cm, szerokość 50 cm i głębokość 43 cm.
Cena od:  1 890,00 
Zmiany na indywidualne zamówienie
Mebel ekologiczny
Dostawa – mebel do montażu
2-letnia gwarancja
Opis

Klasyczna drewniana komoda to obowiązkowy element wyposażenia w każdym dobrze urządzonym domu. Komoda świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym, salonie, pokoju dziecięcym, sypialni czy garderobie. 

Komoda z drewna w naturalnym kolorze doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym i klasycznym, ale można go też wykorzystać w pomieszczeniach w stylu prowansalskim.

Mebel został wykonany z wysokiej jakości drewna,co gwarantuje trwałość na lata. Komoda ma wysokość 94 cm, szerokość 50 cm i głębokość 43 cm.

Szczegóły
  • Czas realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: drewno
Wymiary
  • Wysokość: 94 cm
  • Szerokość: 43 cm
  • Długość: 50 cm
Lista życzeń 0